ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Skarcon on partner, kes pakub asjatundlikke IT lahendusi, mis töötavad sinu kasuks, sõltumata välisest keskkonnast, distantsist või ajast.

08 / 11 / 2016

Panasonic teatas Toughpad FZ-G1 täiustamisest.


Maailma enimmüüdud 10,1 tolline fully rugged tahvelarvuti Toughbook FZ-G1 on inseneride poolt ette võetud ja saanud veel täiustusi, et hoida oma kindlat liidripositsiooni maailmas.

Panasonic teatas täna, et usaldusväärne ja innovaatiline Fully-rugged tahvelarvuti Toughbook FZ-G1 saab tehasepoolse arenduse käigus täielikult uuendatud. 6. põlvkonna Intel® Core ™ protsessor koos uusima Microsoft Windows 10 Pro platvormiga pakub lõppkasutajale veel võimsamat ja professionaalsemat tahvelarvutit .

Täiustatud FZ-G1 on nüüd kasutatav järjest kuni 14 tundi ühe aku ja kuni 28 tundi longlife lisaakuga. Selle täiustatud Intel HD Graafika annab võimaluse edastada pildid ja dokumendid äärmiselt selge pildiga. Selle karmidesse oludesse mõeldud tahvelarvuti uus jõudlus võimaldab täielikult kasutada Windows 10 Pro kõiki funktsioone. Täiustatud funktsioonid nagu veekindel digitizer pliiats, Dokkimis ühilduvus ja kinnaste-tundlik puuteekraan tagab liikuvatel töökohtadel võimaluse kohandada see fully rugged tahvelarvuti just enda vajaduste järgi.

Toughpad FZ-G1 oli esimene Fully-rugged tahvelarvuti millega Panasonic turule tuli ja on jätkuvalt maailmas oma klassi liider.  Panasonicu kompanii tooteturunduse asepresident Brian Rowley ütles, et „Kuna Microsoft 10 Pro kasvatab populaarsust valitsuse ja ettevõtjate seas pakub uuendatud FZ-G1 nüüd piisavalt jõudlust, et olla asendamatu partner ka kõige nõudlikumatele kasutajatele“

Panasonic Toughpad FZ-G1 Intel® Core ™ Key uuendused:

• võimas protsessor: Intel Core ™ i5-6300U vPro ™ protsessor

• Täiustatud Graafika: Intel HD Graphics 520 (sisse ehitatud CPU)

• Täiustatud Wi-Fi Ühenduvus: Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac

• pikem aku kestvus kuni 14 tundi pidevat kasutamist ühe standard aku, kuni 28 tundi lisana longlife aku

• SSD Storage: 256 GB / 512 GB

• Täiustatud Ebaühtlus: veekindel digitizer pen