ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Skarcon on partner, kes pakub asjatundlikke IT lahendusi, mis töötavad sinu kasuks, sõltumata välisest keskkonnast, distantsist või ajast.

02 / 11 / 2016

Polycom ja NATO jätkavad koostööd.


Varasemalt välja kuulutatud koostööleppele Polycomi ja NATO vahel avaldas viimane nimetatuist, et kavatseb veel suurejoonelisemalt investeerida videokonverentsi lahendustesse NATO peakorterites. NATO-s on hetkel 28, peagi 29 liikmesriiki millest paljudel on oma riigikeel, maneerid ja kehakeel. Põhiline on näha inimesi kellega vestlus toimub, näha ilmeid.

Suur osa on ka sisu (Content) saatmisel kuna see annab võimaluse jagada erinevate osapoolte vahel teemakohaseid dokumente, kaarte, pilte jne.

Videokonverents ei asenda personaalseid kohtumisi kuid annab võimaluse reageerida kriisiolukordades kiirelt ja luua koosolek erinevate osapoolte vahel üle maailma vaid mõne sekundiga.

Näiteks Brüsseli terrorirünnaku ajal pidi NATO kokku panema kiire plaani, mida kahjuks ülekoormatud kohalikus telefonivõrgus ei olnud võimalik teha. Ainukesed töötavad kommunikatsioonivõimalused olid NATO enda ehitatud sisene telefonivõrgustik ja Polycomi videokonverentsiseadmed.

allikas: Nextgov