ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

30 / 09 / 2010

Rahulolematud insenerid Panasonicus ei maga - UUS CF-19 MK4


Uusim CF-19 MK4 on maailmas üks esimesi seadmeid, mis kasutab uut Intel® imeõhukest mobiilset platvormi Intel® Core i5® protsessoriga.

Toughbook CF-19 on turul juhtivat kohta omav pöördekraaniga, tahvelarvutiks muudetav rugged sülearvuti, mis on muutnud välitöö tõhusust kõige karmimates tingimustes. CF-19-s on ühendatud suurem töövõimsus, kõrgeimad rugged standardid ja täiustatud inegreeritavus, ja seda kõike veidi üle 2 kg kaaluvas ja 10.4" hästiloetava ekraaniga seadmes.

 

Suurenenud jõudlus
Viimase versiooni protsessori jõudlus on suurenenud 32% võrra, sest tegemist on seadmega, mis ühena esimeste seas kasutab uut madalpinge Intel® Core i5®-540UM protsessorit. Arvuti kasutab protsessori võimsuse suurendamiseks ka Intel® Turbo Boost ja Intel® Multi-Threading tehnoloogiaid, tekitades vähem kuumust kui tavalised arvutid. Uude Intel protsessorisse on integreeritud ka HD graafika omadused.

Panasonic Toughbook CF-19 on maailmas üks esimesi seadmeid, mis kasutab madalpinge Intel Core i5-540UM protsessorit. See uus Intel Core i5 protsessor suurendab arvuti võimsust ning tagab aku pika kestuse. Lisaks suurenenud töövõimsusele on CF-19 varustatud ka DDR3 muutmäluga, mille andmeedastuskiirus on eelkäija omast kaks korda suurem.

Suurem mobiilsus
Täiustatud Toughbook CF-19 kasutab  nüüd Qualcomm mobiilset laribatehnoloogiat Gobi™ 2000. See lihtsustab IT-osakondade jaoks mitme kandjaga traadita side kasutamist ja tagab ettevõtte liikuvatele töötajatele paremad ühendusvõimalused nii kodu- kui välismaal ning võimaldab kaardistustarkvara abil hõlpsalt kasutada A-GPS funktsioone. CF-19-l on sisseehitatud WWAN ja viis erinevat ekraanile kinnitatavad raadioantenni, mis tagavad traadita side optimaalse toimimise WWANi, WLANi ja Bluetoothi (valikuline WIMAX) kasutades.

Arvutiekraan on loetav ka otseses päikesevalguses.
Andmete lugemise võimalus ekraanilt ka ereda päikese käes on töötajate jaoks välitöö ajal väga oluline. CF-19 kasutab Panasonicu ringikujulist polarisaatorit, et tagada oma 10.4" XGA pöördekraani võimalikult suur selgus, 1000-nitine heledus ja väike vastuhelk. Ekraani kaitsmiseks põrutuse ja mõranemise eest on mudelil CF-19 ujuvalt paigaldatud LCD.

Usaldusväärsem ja vastupidavam kui iial varem.
Võrreldes CF-19 eelmise mudeliga on käesolev mudel tõhusamalt kaitstud vee, tolmu, vibratsiooni ja temperatuuri eest, ning see omab muljetavaldavaid IP65 ja MIL STD 810G sertifikaate.

Arvuti aku kestusaeg on kuni 9 tundi (Mobile Mark 2007TM, Windows 7, 60cd).