ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

30 / 09 / 2010

Toughbook on nüüd veel vastupidavam


Panasonic Toughbook CF-31: tuntuim mudel nüüd veel vastupidavam, tehniliselt võimsam ja paindlikum!

Panasonic tõi turule uue Toughbook CF-31, oma rugged toodete lipulaeva. CF-31 on välja töötatud rakendusi ja andmeid töötlema ka kõige ekstreemsemates kasutustingimustes ja on viimase kümne aasta jooksul arendatud viiest põlvkonnast Toughbook’i uusim versioon.

CF-31 vahetab välja CF-30-ne, millest on saanud teenusepakkujate, päästeenistujate ja sõjaväelaste eelistatuim fully rugged seade. Kolme erineva mudelina (Value, Standard ja Performance) saadaval olev uusim versioon on suurema vastupidavuse, täiustatud jõudluse ja aku pika tööajaga valmis seda positsiooni säilitama.

Suurenenud jõudlus
CF-31 protsessor on kaks korda nii võimas kui CF-30 oma, peaaegu sama suures pakendis. Selle lauaarvuti jõudluse tagab Performance ja Standard mudelitel vPro tehnoloogiaga Intel® Core i5®. Protsessori jõudluse suurendamiseks kasutab arvuti Intel® Turbo Boost ja Intel® Multi-Threading tehnoloogiaid.

Tootevaliku parimate hulka kuuluval mudelil on ka vahetatava graafika võimalus, mis võimaldab kasutajatel kasutada täiustatud ATI Mobility Radeon™ HD 5650 graafikakiipi 512MB muutmäluga ning sisseehitatud Intel® HD graafikat, et reisimisel toidet säästa.

Arvutiekraan on loetav ka otseses päikesevalguses
Andmete lugemise võimalus ekraanilt ka ereda päikese käes on töötajate jaoks välitöö ajal väga oluline. CF-31 kasutab Performance ja Standard mudelitel Panasonicu ringikujulist polarisaatorit, et tagada oma puutetundliku 13.1” XGA ekraani võimalikult suur selgus, 1000-nitine heledus ja väike vastuhelk. Ekraani kaitsmiseks põrutuse eest on mudelil CF-31 "ujuvalt" paigaldatud LCD.

Usaldusväärsem ja vastupidavam kui iial varem
Magneesiumisulamist sisemine ja välimine korpus ning Panasonicu kriimustuskindel ja soojust peegeldav kate teeb CF-31-st kõigi aegade vastupidavaima Toughbook’i. Arvutil on MIL-STD sertifikaat (kukutamine 180 cm kõrguselt) ja see on vee, tolmu, vibratsiooni ja temperatuuri eest kaitstud tõhusamalt kui CF-30 ning see omab muljetavaldavaid IP65 ja MIL STD 810G sertifikaate.

CF-31 suudab töötada ka kõige karmimates tingimustes kuna kõvaketta füüsilised kaitsemehhanismid ja rugged korpus tagavad kukkumiskaitse ning kõvaketta kütteelement ja Panasonicu vahtplastiga tihendamise süsteem tagavad tihendite elastsuse ka väga külmas keskkonnas.

CF-31 on varustatud hübriidjahutussüsteemiga, mis kasutab passiivset ja aktiivset jahutusprotsessi. Seda peab oma silmaga nägema. Panasonic on väljatöötanud jahutusventilaator, mis piltlikult öeldes sööb muda, savi ja liiva!

Paindlik konfiguratsioon
Välitöös kasutatava seadme puhul on oluline ka kohanemine kiiresti muutuvate tingimustega. CF-31-l on sisseehitatud lisapesa, mida saab projektile vastavalt tellimise käigus  seadistada teise LANi, FireWire või modemi jaoks. CF-31 komplekti kuuluvad ka uued liidesed nelja USB-pesa, HDMI-pesa ja valikulise veebikaamera näol.

Kestev võimsus
Et tagada välitöötajatele ja inseneridele seade, mis peaks vastu kogu tööaja ja ka tingimustes, kui puudub elektriühendus, suudab CF-31 Standard mudel Windows 7 kasutades töötada kuni 11,5 tundi. Kõik seadmed kasutavad ka Panasonicu Power Management Utilities tehnoloogiat toite tõhusamaks kasutamiseks, hallates kõiki olemasolevaid toiteallikaid, mida protsessor iga ülesande puhul vajab. Lisaks kasutab CF-31 Panasonicu enda suure mahutavusega akusid, mille eesmärgiks on tagada seadme võimalikult suur jõudlus ja ohutus.

Ühilduvus eelmiste põlvkondadega
Et kliendid saaksid ka edaspidi soetatud lisaseadmeid kasutada, ühildub CF-31 eelmise põlvkonna CF-30 ja CF-29 sõidukisse paigaldatavate aluste ja muude lisatarvikutega, sealhulgas ekraanikaitsete ja kontori dokkiga ja akudega.