ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

08 / 07 / 2010

Rugged äripartner - Toughbook CF-F9


Panasonic tõi turule uue Toughbook CF-F9, suurepärase rugged äripartneri liikuvatele töötajatele. See suurendab tootlikkust ja tagab tõrkekindla äritoe. Omades kõrglahutusega ekraani, suuremat jõudlust ja paremat ühenduvust vahetab CF-F9 välja CF-F8, mis oli varem eelistatuim business-rugged sülearvuti.

 

Suurenenud jõudlus
CF-F9 protsessor on võimsam kui CF-F8, oma sama suure 14.1” ekraaniga, mis on turu kergeim sülearvuti. Lauaarvuti jõudluse tagab vPro tehnoloogiaga Intel® Core i5®-520M. Protsessori jõudluse suurendamiseks kasutab arvuti Intel® Turbo Boost ja Intel® Multi-Threading tehnoloogiaid.

Parem laiekraani resolutsioon
CF-F9-l on ka täiustatud resolutsiooniga laiekraan, mis sobib likumise ajal ideaalselt kaardistamisrakenduste ja mitmete erinevate rakenduste vaatlemiseks. CF-F9-l on 14.1” WXGA+ (TFT) ekraan 1440x900 resolutsiooniga ja see muudab CF-F9 kõrglahutusega visuaalse kogemuse saamiseks turu parimaks business-rugged sülearvutiks.

Ühenduvuse tagamine liikumisel
Liikuvate töötajate jaoks tuleb tagada ühenduvus ja CF-F9 saab sellega suurepäraselt hakkama, kuna selle sisseehitatud antenn, mis tagab optimaalse toimimise WWANi, WLANi ja Bluetoothi (valikuline WIMAX) kasutades.

Toughbook CF-F9 kasutab ka Qualcommi uut Gobi2000™ mobiilset lairibatehnoloogiat. Gobi 2000 lihtsustab IT-osakondade jaoks mitme traadita side kandja kasutamist ja tagab töötajatele parema ühenduvuse nii kodus kui ka välismaal reisides.

Usaldusväärsem ja vastupidavam kui iial varem
CF-F9 on turu kõige vastupidavam ja kergem 14.1” suuruses sülearvuti ja on kujundatud nii, et oleks kaitstud selle ekraan, kõvaketas ja klaviatuur – komponendid, mis sülearvutitel kõige rohkem kahjustada saavad.

CF-F9-d on testitud ja see elab kahjustusi saamata üle kukkumise kuni 76 cm kõrguselt, seda isegi töötamise ajal. CF-F9-d on kaitstud ka kogemata mahavalgunud joogi eest, sest spetsiaalne äravoolusüsteem kaitseb klaviatuuri, puutepatja ja teisi tundlikke komponente pritsmete eest. Isegi 200ml otse klaviatuuri ja puutepadja kohal mahavalgunud vedelikku voolab lihtsalt läbi äravoolukanalite ning sülearvuti elektroonilised seadmed jäävad kuivaks ja terveks.

Tänu surve optimaalsele jaotusele talub CF-F9 jõudu kuni 100 kgf ning suurendatud 320 GB kõvaketast ümbritsevad kvaliteetsest materjalist valmistatud põrutuskindlad padjad, mis kaitsevad arvutit vibratsiooni ja põrutuste eest.

Kestev võimsus

Et tagada välitöötajatele ja inseneridele seade, mis peaks vastu kogu tööaja, suudab CF-F9 Windows 7 kasutades töötada kuni 7 tundi. Kõik seadmed kasutavad ka Panasonicu Power Management Utilities tehnoloogiat toite tõhusamaks kasutamiseks, hallates kõiki olemasolevaid toiteallikaid, mida protsessor iga ülesande puhul vajab. Lisaks kasutab CF-F9 Panasonicu enda suure mahutavusega akusid, mille eesmärgiks on tagada seadme võimalikult suur jõudlus ja ohutus.