ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

19 / 05 / 2010

Täiustatud CF-52 ja CF-T8


Panasonic teatas oma semi-rugged sülearvuti ja business-rugged sülearvuti tahvelversiooni täiustustest protsessori suurema töökiiruse, mälu ja Gobi mobiiltehnoloogia osas.

Nüüd töötab Toughbook CF-52 Intel® Core i5 (kuni 2,53GHz) protsessori toel ning omab 2 GB RAM ja kuni 250 GB löögikindlat, kiirvabastatavat kõvaketast.

Täiustatud Toughbook CF-52 on ka hulk uusi sisseehitatud traadita side võimalusi, sealhulgas Qualcommi mobiilne lairibatehnoloogia Gobi™ 2000. Gobi 2000 lihtsustab IT-osakondade jaoks mitme kandjaga traadita side kasutamist ja võimaldab ettevõtte liikuvatele töötajatele paremaid ühendusvõimalusi, reisigu nad siis kodu- või välismaal. Samuti saab kaarditarkvara abil hõlpsasti kasutada A-GPS-funktsioone. Lisaks on arvutil uusim Intel® Wi-Fi kiibikomplekt ja Bluetooth® 2.1. Toughbook CF-52 on konstrueeritud nii, et lisavarustusena saab samasse korpusesse paigutada ka Wi-Fi, Bluetoothi, 3G mobiilise lairibaühenduse ning lähitulevikus ka WiMaxi moodulid, mis tagab suure paindlikkuse mobiilsel juurdepääsul andmetele.

Toughbook CF-52 on läbinud kukkumis- ja pritsmekindluskatsed ning arvutil on magneesiumisulamist korpus. Pimedas või vähese valguse korral kasutamiseks on puuteekraaniga mudelil ka kaks seadistatavat klaviatuurivalgustustt nelja heledustasemega, et kasutaja saaks seada valgustuse ümbritseva keskkonnaga sobivaks.

Toughbook CF-52 on kolm põhikonfiguratsiooni. Küsi täpsemalt Skarconist.

 

 

Uuenenud , mis on mõeldud mobiilsetele töötajatele, nagu tervishoiutoodete müüjad või turu-uuringute teostajad, on nüüd 1,6 GHz Intel® Core™2 protsessor koos vPro™ tehnoloogiaga (3 MB L2 vahemälu ja 800 MHz FSB) ning 250 GB eemaldatav, löögikindel ning painduva ühendusega kõvaketas. Muudeks täiustusteks on Microsoft Windows® 7 Professional (võimalusega vahetada madalamale versioonile XP) ning Bluetooth® 2.1 kasutamine. Arvuti akud kestavad kuni 8 tundi.

Toughbook CF-T8 puhul on lisavarustusena saadaval ka Qualcommi sisseehitatud Gobi™ mobiilne lairibatehnoloogia, mis võimaldab kasutada suure kiirusega mobiilseid Interneti-teenuseid, mida pakuvad juhtivad võrguoperaatorid pea kõikjal maailmas. Teiste traadita sidevõimaluste hulka kuuluvad Intel® Wireless WiFi 802.11a/b/g/n ja Bluetooth® 2.1.


 

 

Toughbook CF-T8, mis on konstrueeritud „mobiilse töökohaga inimestelt“ saadud tagasiside abil, on 12,1“ peegeldumisvastane LCD XGA-puuteekraan, pliiats, pildipööramistarkvara ning mugav kummist käerihm kasutuslihtsuse tagamiseks.

Igal Toughbookil on 3-aastane garantii, mis hõlmab riistvararikkeid süsteemide otstarbekohasel kasutamisel, ning kehtib 96 tunni jooksul parandamise kohustus ja 5-aastane varuosagarantii.

Saadavus - täiustatud Toughbook CF-52 ja CF-T8 on saadaval kohe.