ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

05 / 05 / 2010

Toughbook viis võidule!Off-road võistluse Mudakoon Trophy 2010 võitis TR-3 klassis meeskond SilverBeast 2.0

"Mudakoon Trophy 2010" oli Eesti 4x4 karikavõistluse 2. etapp ning see toimus 30.04 kuni 1.05.2010. Maasturite orienteerumis- ja osavusvõistluse "Mudakoon Trophy 2010" korraldas MTÜ Land Rover Offroad Club vastavalt EAL 4x4 alakomitee  võistlusmäärusele, Eesti 4x4 offroad karikavõistluse juhendile ning võistluse juhendile.

Kohal oli 29 autot ja 10 ATV-d. Võistlusklassi TR-3 võitis meeskond SilverBeast 2.0 (Erik Metsis, Lauri Liipa, Kristjan Kotkas). Võistkond kasutas navigeerimiseks , fully-rugged, rasketesse kasutustingimustesse loodud arvutit.

Raske maastik ja muutlikud ilmastikuolud seadsisid kõrgendatud nõudmised mitte ainult  võitelejatele ja autodele vaid ka kasutatavatel elektroonilistele seadmetele.

Toughbook CF-19 eelistest neis tingimustes teab kõige paremini rääkida meeskonna kaardilugeja Kristjan Kotkas: "päike, pori, niiskus, vibratsioon ......., aga meil oli selge kaardipilt navigeerimiseks igal hetkel! Super!"

Võistlusklassis TR-2 sõitev Kullamäe tiim, kelle tegemisi on tagasihoidlikult toetanud Skarcon OÜ, jõudis Madis Aguri juhtimisel teisele kohale. Õnnitleme!

Kokkuvõtteks tuleb meenutada vanasõna, et kett on just täpselt nii tugev, kui seda on tema nõrgim lüli. Ei saa lubada, et arvuti selleks nõrgimaks lüliks oleks.

Kristjan Vaarmann
Skarcon OÜ