ENG

EST

RUS

LAT

LIT


Uudised

16 / 02 / 2010

Panasonic Toughbook ® H1 Field – maailma VASTUPIDAVAIM tahvelarvuti


Erakordne vastupidavus ja integreeritud võimalused loovad suurepärase lahenduse mobiilsete töötajate jaoks.

Secaucus, NJ, 10. veebruar 2010 – Panasonic Computer Solutions Company, vastupidavate ja usaldusväärsete Panasonic Toughbook® tööjaamade tootja, tutvustas täna Panasonic Toughbook H1 Fieldi, maailma kõige vastupidavamat (ingl. k. „rugged“) käeshoitavat tahvelarvutit. Uus seade tagab müügipersonali, päästetöötajate, järelevalvetöötajate, remonditööliste ja teiste väga liikuva tööga asjatundjate ülima mobiilsuse ja tulemuslikkuse. Toughbook H1 Field omab IP65* ja MIL-STD-810G* sertifikaati – vastupidavus 1,83 m kõrguselt kukkumisele – ning tagab Toughbook-arvutite oodatud kestvuse, nii et kasutajad võivad end tunda kindlalt ka kõige nõudlikemas tingimustes töötades. Soovi korral saab seadmele lisada kiipkaardi-, RFID- ja vöötkoodilugejad, kaamera, GPSi ning Qualcommi uue Gobi2000™ mobiilse lairibatehnoloogia, mis aitab suurendada mobiilsete töötajate tootlikkust.

Kasutades Panasonicu kõrgtasemelist akutehnoloogiat ja 1,86 GHz Intel® Atom™ protsessorit, tagab Toughbook H1 Fieldi aku kuuetunnise tööaja, olles antud valdkonnas selles osas esikohal. Seadmega on kaasas kaks akut, mida saab vahetada seadme tööd peatamata ja mis tagavad seadme piiramatu kasutamise, elimineerides töökatkestused peaaegu täielikult ja maksimeerides nii investeeringutasuvust.

„Töötajate liikuvuse suurenemise tõttu on ülioluline neid varustada õigete tööriistadega,“ ütleb Panasonic Computer Solutions Company tootejuht Kyp Walls. „Toughbook H1 Fieldi kujundamisel tugineti olulisel määral klientidelt saadud teabele, et tagada seadme kuju, omaduste ja kestvuse õige tasakaal, eesmärgiga maksimeerida töötajate tulemuslikkust ja väärtust. Tänu nii paljudele konkureerivaid tooteid edestavatele omadustele usume, et Toughbook H1 Field vastab kõige paremini väga liikuvate töötajate ja nende IT-haldurite arvutikasutusvajadustele.“

 

Panasonic Toughbook H1 Fieldil on 500-nitine, 10.4” puutetundlik Dual Touch-ekraan, millel on nii tahvelarvuti kui ka puutetundliku ekraani funktsionaalsus. Ekraanil on ringikujuline polarisaator ja see ei helgi vastu, nii et seda on võimalik lugeda ka päikesevalguses. Arvuti kaalub kõigest 1,5 kg ning sel on 2GB RAM ja 64GB SSD.

Toughbook H1 Field on väga ergonoomiline, kuna Panasonicu väljatöötatud süsteem tagab käe mugava asendi seadme ja käe järgi vormuva rihma vahel. Muude ergonoomiliste omaduste hulka kuuluvad hästi tasakaalustatud raskuskese, integreeritud käepide, integreeritud funktsioonide läbimõeldud asetus ja kuumenevate kohtade puudumine, mistõttu on seadet turvaline ja lihtne kasutada ka pikka aega järjest.

Toughbook H1 Field pakub mitmeid sisseehitatud juhtmeta ühendusvõimalusi nagu 802.11a/b/g/n Wi-Fi, Bluetooth® 2.1 ja Qualcommi uus Gobi2000™ tehnoloogia, mis lihtsustab IT-osakondade jaoks keerulist mitme kandjaga traadita side kasutamist. H1 Field on sertifitseeritud Sprint- ja Verizon Wireless-võrgustikes ja töötajatel on võimalik kogu aeg ühenduses olla. Teiste traadita side kandjate sertifitseerimisest antakse peagi teada.

Toughbook H1 Field sisaldab mitmeid erinevaid turvafunktsioone, näiteks võimalust kasutada kontaktivaba või sisestatava kiipkaardi lugejat ja sõrmejäljelugejat, mille abil saab tagada tähtsate andmete turvalisuse.

Toughbook H1 Fieldiga kaasnevad erinevad tootlikkust suurendavad tarvikud nagu kotid, õlarihmad, laadimisseadmed ja Toughbooki testitud sõidukisse paigaldamise lahendused. Käeshoitava tahvelarvuti võib varustada ka uue põlvkonna GPS-tehnoloogiaga, mis tagab asukohapõhiste teenuste suurema täpsuse, kiirema ühenduse satelliidiga ja väiksema energiatarbimise.

Panasonic Toughbook ® H1 Field: Olulised omadused ja tehnilised andmed

 • Genuine Windows 7® (võimalusega vahetada lihtsamale versioonile XP Tablet)
 • Intel® Atom™ protsessor Z540 (1.86GHz)
 • 2GB RAM
 • 64 GB SSD
 • 10.4” XGA päikesevalguses loetav 500-nitine Dual Touch LCD
 • Aku tööaeg 6 tundi
 • Kaks akut, mida saab vahetada seadme tööd peatamata
 • 1,5 kg (mõlema akuga)
 • MIL-STD-810G sertifikaat (kukkumine 1,83 m kõrguselt)*
 • Magneesiumisulamist korpus – polükarbonaadist ümbrises
 • IP65 sertifikaadiga ilmastikukindel disain*
 • Suur töötemperatuurvahemik (-20C ~ 60C või -4F ~ 140F)
 • Valikuline integreeritud WWAN / Gobi2000™ mobiilne lairibaühendus (EV-DO ja HSPA)
 • Intel® WiFi Link 5100 802.11a/b/g/n
 • Bluetooth® v2.1 + EDR

 

Integreeritud võimalused

 • Globaalne positsioonimissüsteem (GPS)
 • 2D (ka 1D) vöötkoodilugeja
 • 2,0 MP kaamera kahe LED-valgustiga
 • RFID-lugeja

*  Testitud riikliku sõltumatu kolmanda osapoole katselaboris, järgides MIL-STD-810G meetodi 516.6 protseduuri IV (kukkumistest) ning IEC 60529 punkte 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ja 14.3 (IP65).

Hind ja kättesaadavus

Panasonic Toughbook H1 Field on kõikjal maailmas saadaval märtsist 2010. Ameerika Ühendriikides peaks Toughbook H1 Fieldi põhimudeli poehinnaks Panasonicu volitatud turustajatelt ja edasimüüjatelt ostes olema umbkaudu 3379 dollarit.

Toughbook H1 Fieldile kehtib 3-aastane standardgarantii ja tehnotugi toote eluea lõpuni.

Panasonicu eesmärgiks on tuua kliendini tööstuse kõige usaldusväärsemad mobiilsed lahendused, et organisatsioonid ja nende mobiilne personal saaksid sellele tehnoloogiale tugineda. Ettevõtte pühendumus kvaliteedile tähendab, et iga Touhgbook-arvuti puhul teostatakse tootmise eel, ajal ja järel enam kui 500 kontrollimist ja testi.

Toughbook H1 Fieldi pildid & video

Videot Toughbook H1 Fieldi kohta saab näha Toughbooki kanalilt YouTube’is:

Pildid Toughbook H1 Fieldist leiate Toughbooki leheküljelt Flickris:

Panasonic Toughbook volitatud esindaja Eestis, Lätis ja Leedus on Skarcon OÜ.

Lugege uusimaid teateid Panasonicult aadressil: www.skarcon.eu